ZdravieZvierat.sk – recenzie a skúsenosti

Veterinárna ambulancia a poradňa pre poruchy správania zvierat so sídlom v Košiciach prevádzkuje tento e-shop, ktorý sa špecificky zameriava na produkty a tovary slúžiace na starostlivosť o psov a mačky. Primárne ide o prírodné prípravky pre zvieratá, ktorých účelom je poslniť imunitu, zlepšiť trávenie alebo pomáhať pri zdravotných ťažkostiach s ušami, očami, močovými cestami, zápalmi a podobne.

Všetky veterinárne prípravky predajca rozdeľuje do kategórií podľa účelu použitia. Sortiment je doplnený aj o krmivá a zdravé maškrty, hračky a rôzne doplnky k starostlivosti o psov a mačky.

Čo sa nám páči

Chválime rýchle doručenie, ktorým sa predajca prezentuje. Zaujímavé je zameranie sa na prírodné prípravky pre psy a mačky, ktorých úlohou je zlepšenie zdravotnej kondície zvierat. Disponuje tak veľmi kvalitným portfóliom špecifických produktov, ktoré časť konkurencie nepredáva. Ponuka je rozšírená o hračky, ktorými môžete vaše zviera potešiť. Kategorizácia prípravkov je rozdelená podľa účelu, čo uľahčuje výber. Je možné využiť viacero spôsobov doručenia objednávky a rovnako tak môže zákazník využiť viaceré platobné metódy. Páči sa nám, že e-shop poskytuje e-mailové alebo telefonické veterinárne poradenstvo (MVDr. Zuzana Stražanová). Oceňujeme aj veľké množstvo pozitívnych hodnotení od zákazníkov.

Čo by mohlo byť lepšie

Sortiment predajcu je špecificky zameraný na krmivá a prípravky založené na prírodnej báze. E-shop nemá taký rozmanitý sortiment ako niektorí konkurenti. Súčasne sa e-shop zameriava na veterinárne prípravky a krmivá len pre psy a mačky. Osobný odber je možný priamo vo veterinárnej ambulancii (Košice), no je spoplatnený sumou 1,00 euro.

Doprava zadarmo nad 50 €
Kuriér na adresu od 3,90 €
Osobný odber 1,00 € (veterinárna ambulancia)
Zásielkovňa Z-box nie
Zásielkovňa výdajné miesto nie
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) 3,90 €
Platba kartou online áno
Platobné brány GoPay
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 1,00 €
Google Pay áno
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program nie
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,9
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 2,6
Online chat nie
Kamenná predajňa nie
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu áno (veterinárna ambulancia)
Vrátenie tovaru kuriérom -

Vaše skúsenosti a recenzie

S nákupom v tomto e-shope je spokojná prevažná časť overených zákazníkov. Internetový obchod je držiteľom odznaku „Overené zákazníkmi“ a viac ako 97 % nákup v online obchode zdraviezvierat.sk odporúča (1/2024). Za najčastejší dôvod považujú zákazníci rýchle doručenie, výhodné ceny, kvalitu tovaru a takisto zameranie obchodu na prírodné produkty. Viacero spotrebiteľov oceňuje aj možnosť odborného poradenstva, páči sa im komunikácia personálu a spoľahlivosť. Zlomok negatívnych recenzií zvyčajne súvisel s dlhšou dobou doručovania. Aké výhody či nevýhody vnímate u tohto predajcu? Bol vám doručený objednaný tovar? Prišiel tovar v predpokladanom termíne? Napíšte nám o vašej skúsenosti.

zdraviezvierat.sk skúsenosti

zdraviezvierat.sk recenzie