Plnamiska.sk – recenzie a skúsenosti

Online obchod plnamiska.sk patrí do segmentu špecializovaných predajcov, ktorí sa orientujú na predaj chovateľských potrieb, príslušenstva a doplnkov pre psy a taktiež aj mačky. Rozsiahly sortimente v kategórii psy sa zameriava na krmivá pre psy, pamlsky, doplnky výživy, hračky pre psy, obojky, vodítka, antiparazitiká, pomôcky na úpravu a množstvo ďalších tovarov.

V ponuke možno nájsť aj vybavenie pre psie športy, oblečenie alebo misky pre psy. Pre mačky predajca ponúka rôzne druhy granúl, konzerv a dokúpiť možno aj podstielku do mačacej toalety.

Čo sa nám páči

Veľkým pozitívom tohto predajcu je veľká spokojnosť zákazníkov s jeho službami. Takisto sú plusom pozitívne recenzie od reálnych zákazníkov. Predávajúci ponúka potenciálnym zákazníkom široké možnosti doručenia objednávky a rovnako tak aj rozmanité platobné metódy, ktorými môže za objednávku zaplatiť – dobierka (0,90 €), PayPal, GooglePay či Bitcoin. Dopravu zadarmo môže zákazník získať už pri nákupe, ktorého hodnota presiahne 79 €. Za výhodnejšie zákaznícke ceny môžete nakúpiť, ak sa stanete členom vernostného programu. K dispozícii je aj sekcia akciových produktov, ktoré môžete kúpiť za výhodnejšie ceny. Pre lokálnych zákazníkov má obchod službu navyše, pretože ponúka večerný rozvoz v rámci meste Žilina za zvýhodnenú cenu. Vyzdvihnutie objednávky osobne v kamennej predajni (Žilina) je zadarmo.

Čo by mohlo byť lepšie

V prípade tohto predajcu sme v rámci objednávky nespozorovali žiadne nedostatky, ktoré by nákup spotrebiteľovi komplikovali. Nákup je intuitívny, bezpečný a pohodlný. Niekomu môže chýbať širší sortiment. Predajca sa zameriava len na chovateľské potreby pre psy a mačky.

Doprava zadarmo nad 79 €
Kuriér na adresu 4,90 €
Osobný odber zadarmo
Zásielkovňa Z-box od 2,90 € (do 5 kg)
Zásielkovňa výdajné miesto od 2,90 € (do 5 kg)
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) nie
Platba kartou online áno
Platobné brány GoPay
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 0,90 €
Google Pay áno
Apple Pay áno
PayPal áno
Vernostný program áno
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,9
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 2,4
Online chat nie
Kamenná predajňa áno (Žilina)
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu áno
Vrátenie tovaru kuriérom -

Vaše skúsenosti a recenzie

Za najväčšie výhodou u tohto predajcu zákazníci vnímajú rýchlosť doručenia, ceny, výber tovaru a spoľahlivosť. Dôkazom spokojnosti je aj fakt, že na základe dotazníka spokojnosti portálu Heureka.sk až 100 % kupujúcich nákup v tomto e-shope odporúča (1/2024). Spotrebitelia oceňujú možnosti doručenia, dobré ceny a takisto dostupnosť produktov rôznych značiek. Niekoľko menej pozitívnych recenzií sa týkalo neskoršieho doručenia. Ako hodnotíte služby a kvalitu tovaru v tomto e-shope? Ako dlho trvalo doručenie vašej objednávky? Vaše skúsenosti a poznatky môžu pomôcť aj ostatným spotrebiteľom. Diskusia pod článkom je vám k dispozícii.

Plnamiska.sk skúsenosti

Plnamiska.sk recenzie