Chovame-papagaje.sk – recenzie a skúsenosti

Predávajúci poskytuje svojim zákazníkom všetko potrebné na chov exotického vtáctva, psov, mačiek, hlodavcov či holubov. Práve sortiment určený pre exotické vtáctvo – papagáje je zastúpený v najväčšej miere.

Súčasťou sortimentu sú bidlá, stelivá, misky, hračky, granule, krmivá, dokrmovacie zmesi, orechy, liahne a rôzne ďalšie príslušenstvo. Sortiment je rozšírený čiastočne aj o chovateľské potreby pre psy a mačky – psie granuly, krmivo pre mačky, konzervy, kapsičky, prepravky alebo stelivá. Dostupné sú aj podstielky pre hlodavce, seno a výživné krmivá. V online obchode tiež kúpite dezinfekčné prostriedky alebo príslušenstvo k voliéram.

Čo sa nám páči

Napriek názvu e-shopu, obchodník disponuje širším sortimentom chovateľských potrieb – psy, mačky, hlodavce, holuby či papagáje. Balík s objednanými produktami si môžete nechať doručiť kuriérom na adresu alebo zaslať na výdajné miesto. Objednaný tovar si je možné vyzdvihnúť osobne bez poplatku na adrese výdajného miesta u predajcu (Poltár). Zákazník si môže po dohode s predajcom dohodnúť aj individuálny rozvoz. Páči sa nám rýchle doručenie objednávky a taktiež je veľmi pozitívne, že zákazníci adresujú predajcovi veľmi kladné hodnotenia a sú spokojní s kvalitou jeho služieb.

Čo by mohlo byť lepšie

Dopravu zadarmo ponúka predajca len pre vybrané druhy produktov (primárne granule). Chýba možnosť online platby kartou. Dostupná je len dobierka (1,50 €) alebo prevod vopred na účet.

Doprava zadarmo pre vybrané produkty
Kuriér na adresu od 3,60 €
Osobný odber zadarmo
Zásielkovňa Z-box nie
Zásielkovňa výdajné miesto nie
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) od 2,60 €
Platba kartou online nie
Platobné brány nie
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 1,50 €
Google Pay nie
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program nie
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,9
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 2,4
Online chat áno
Kamenná predajňa nie
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu -
Vrátenie tovaru kuriérom -

Vaše skúsenosti a recenzie

Veľká spokojnosť zákazníkov je pre online obchod chovame-papagaje.sk skvelou vizitkou. E-shop disponuje stovkami pochvalných hodnotení. Najviac sa zákazníkom páči rýchle doručenie, veľmi dobré ceny a kvalita tovaru. Spotrebitelia ocenili aj dostatočný výber produktov a dobrú komunikáciu s predajcom. Negatívne recenzie sú pomerne neaktuálne (12/2023) a v prípade nezrovnalostí šlo o ojedinelé prípady. Čo považujete za najväčšie výhody tohto internetového obchodu? Páči sa vám ponuka predajcu? Ako hodnotíte kvalitu tovaru? Váš názor môže pomôcť ostatným čitateľom. Do diskusie pod článkom môžete napísať o vlastnej skúsenosti s týmto obchodom.

Chovame-papagaje.sk skúsenosti

Chovame-papagaje.sk recenzie