Premiumdog.sk – recenzie a skúsenosti

E-shop s chovateľskými potrebami zastrešuje sortiment určený pre psy, mačky, hlodavce či papagáje. Predajca má vo svojej ponuke viacero prémiových značiek granúl, ako Brit, Calibra, Acana, Fitmin, Eminent alebo Vet Expert. Okrem toho môžete v internetovom obchode Premiumdog.sk zakúpiť aj konzervy pre psov, maškrty, hračky pre psy, hrebene a kefy, chladiace podložky, pelechy, obojky a ďalšie doplnkové vybavenie.

Nechýbajú ani chovateľské potreby pre mačky, ako kapsičky pre mačky, podstielky, škrabadlá alebo postroje. Portfólio produktov zahŕňa aj krmivo pre hlodavce a vtáctvo, klietky, hračky a množstvo ďalšieho doplnkového tovaru.

Čo sa nám páči

Internetový obchodník zákazníkom ponúka dostatočné množstvo spôsobov dopravy vrátane doručenia zásielky do balíkoboxu alebo na výdajné miesto Zásielkovne. Cena za doručenie sa môže meniť v prípade, že presiahne hmotnostný limit štandardnej dopravy. Predávajúci umožňuje zákazníkom aj osobný odber objednaného tovaru, a to na kamennej predajni bez poplatku (Štúrovo). Platbu je možné realizovať viacerými spôsobmi, ako aj dobierkou (1,90 eura). Zákazníka môže potešiť, že už pri objednávke nad 15 eur má možnosť si vybrať z niekoľkých ponúkaných darčekov. E-shop Premiumdog.sk na svojom webe ponúka tiež chovateľské potreby pre hlodavce a papagáje.

Čo by mohlo byť lepšie

Samotná celková spokojnosť overených zákazníkov (3,5 – Heureka.sk) s obchodom je pomerne nízka (1/2024). Dopravu zadarmo predávajúci neponúka ani v prípade dosiahnutia určitej sumy objednávky.

Doprava zadarmo nie
Kuriér na adresu od 3,30 €
Osobný odber zadarmo
Zásielkovňa Z-box 2,20 €
Zásielkovňa výdajné miesto 2,20 €
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) nie
Platba kartou online áno
Platobné brány GP WebPay
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 1,90 €
Google Pay nie
Apple Pay nie
PayPal áno
Vernostný program nie
Overený e-shop – Heureka nie
Hodnotenie na Heureka.sk 3,5
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) -
Online chat áno
Kamenná predajňa áno (Štúrovo)
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu áno
Vrátenie tovaru kuriérom -

Vaše skúsenosti a recenzie

Názory a skúsenosti zákazníkov sú veľmi rôznorodé. Prevažujúce sú však pozitívne referencie. Zákazníkom sa páči rýchlosť doručovania objednávky, výhodné ceny aj komunikácia predajcu. Na opačnej strane sú však kupujúci, ktorým sa nepáčila kvalita tovaru, neskoré doručenie, často v trvaní 5 až 10 dní. Zákazníkom sa nepáči, že tovar v e-shope často nie je skladom, no táto informácia chýba. Zákazníkom chýbajú tiež informácie o stave objednávky po objednaní. Častým problémom je aj problém nakontaktovať sa na predajcu v prípade riešenia reklamácie. Ako ste boli spokojní s nákupom na Premiumdog.sk? Prišiel tovar včas? Aká bola kvalita produktov? Váš názor nás zaujíma a vaše skúsenosti môžu pomôcť ďalším čitateľom.

Premiumdog.sk skúsenosti

Premiumdog.sk recenzie