Superzoo.sk – recenzie a skúsenosti

E-shop superzoo.sk spotrebiteľom prináša širokú škálu produktov so zameraním na chov a starostlivosť o domáce zvieratá. Jeho ponuka je primárne rozdelená do kategórií podľa zvierat – psy, mačky, drobné cicavce, vtáky, akvaristika a teraristika.

V jednotlivých kategóriách nájdete všetko potrebné od krmív, hračiek, pelechov cez misky, kŕmidlá, podstielky, klietky až po akváriá, dekorácie, akváriové rastliny či osvetlenia do terária. Zakúpiť si môžete všetko potrebné príslušenstvo na venčenie, potreby na hygienu, vitamíny na podporu imunity alebo praktické doplnky pre psy, mačky, morčatá, papagáje, andulky množstvo iných zvierat.

Čo sa nám páči

Výhodou oproti konkurencii je, že predajca disponuje hneď viacerými pobočkami po celom Slovensku. V prípade online objednávok má zákazník možnosť vyzdvihnúť si objednávku na predajni zadarmo. Za objednávku môže kupujúci zaplatiť viacerými dostupnými platobnými metódami. Množstvo výhod pri nákupe môže získať držiteľ členskej karty Super Zoo family. Oceňujeme tiež aktívnu komunikáciu e-shopu na sociálnych sieťach alebo nahrávanie vlastného Podcastu.

Za benefit považujeme takisto množstevné zľavy, ktoré sú pri viacerých produktoch dostupné. Výhodu získa aj ten kupujúci, ktorý nakúpi nad 44 €. V takom prípade je k dispozícii doprava zadarmo. V prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy je možné vybaviť reklamáciu či vrátenie tovaru priamo na predajni. Páčia sa nám akciové ponuky, ktoré predajca zákazníkom prináša a rovnako tak prehľadná webová stránka s veľkým množstvo sortimentu určeného pre chov – starostlivosť o domáce zvieratá.

Čo by mohlo byť lepšie

Superzoo.sk zákazníkom prináša primeranú kvalitu služieb a tovarov. V rámci objednávkového procesu sme neevidovali žiadne zásadné pochybenia. Oproti niektorým konkurentom napríklad obchodník neumožňuje nechať si balík doručiť na výdajné miesto alebo do balíkomatu.

Doprava zadarmo nad 44 €
Kuriér na adresu od 3,99 €
Osobný odber zadarmo
Zásielkovňa Z-box nie
Zásielkovňa výdajné miesto nie
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) nie
Platba kartou online áno
Platobné brány GoPay
Platba prevodom na účet nie
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 1,00 €
Google Pay áno
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program áno
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,7
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 3,2
Online chat áno
Kamenná predajňa áno
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu áno
Vrátenie tovaru kuriérom áno

Vaše skúsenosti a recenzie

Referencie zákazníkov sú veľmi pozitívne a viac ako 95 % overených zákazníkov odporúča nákup u tohto predajcu na základe vlastnej skúsenosti (1/2024). Najčastejšie si spokojní kupujúci pochvaľujú rýchle doručenie a veľmi dobrý výber tovaru. Pozitívom je takisto ochotná komunikácia. Dôležitým plusom je aj kvalita tovaru a často sa tiež ako pozitívum v recenziách skloňujú priaznivé ceny. Negatíva sa týkajú zámeny tovaru, prípadne poškodenej objednávky. Aká je vaša skúsenosť s online nákupom v tomto obchode? Boli ste spokojní s doručeným tovarom? Prišla objednávka v stanovenom termíne? Zaujíma nás váš názor. Zapojte sa do diskusie pod článkom a prispejte skúsenosťou.

Superzoo.sk skúsenosti

Superzoo.sk recenzie