Profizoo.sk – recenzie a skúsenosti

Cieľom predajcu je uspokojiť aj náročných spotrebiteľov, ktorým záleží na kvalite krmív či celkovo chovateľských potrieb. Profizoo.sk ponúka zákazníkom široký sortiment, ktorý zahŕňa potreby pre psy, mačky, morčatá, škrečky, rybičky, fretky, plazy alebo papagáje či andulky. Bohatá ponuka produktov pre akvaristiku i teraristiku od krmiva cez osvetlenie, kúrenie, misiek až po ďalšiu potrebnú techniku.

Hračky pre psy a mačky, prepravky, pelechy, vankúše, vodítka, obojky alebo fontány. Nechýbajú ani chovateľské potreby pre hlodavce, domčeky, dekorácie, krmivá a rôzne hračky a preliezky. Sortiment obsahuje aj podkategórie pre hydinu, ošípané či fretky.

Čo sa nám páči

Ak nákup presiahne sumu 40 eur, zákazník má dopravu kuriérom na adresu zdarma. E-shop umožňuje platiť za online objednávku viacerými spôsobmi – dobierka, online platba kartou (Google Pay, Apple Pay) alebo štandardným bankovým prevodom. Samotná dobierka nie je nijak zvlášť spoplatnená. Páči sa nám tiež, že pri konkrétnych produktoch (pozn. aj keď suma nákupu nepresiahne 40 eur) ponúka dopravu zadarmo. Takisto za výhodou považujeme akciové ponuky či zľavy na novinky. Výrobca tiež férovo informuje o produktoch, u ktorých končí doba trvanlivosti (exspirácie), a to je dôvodom, prečo sú vo výraznejšej zľave. Orientácia v e-shope je jednoduchá a informácie sú prehľadné. Dostatočná je i samotná rozmanitá ponuka.

Čo by mohlo byť lepšie

V rámci objednávky je potrebné zvoliť si spôsob balenia. Predajca poskytuje tri formy balenia, pričom táto služba je nevyhnutne spoplatnená. Jedinou možnou formou dopravy objednávky je kuriérska spoločnosť (pozn. na adresu). Niektorým zákazníkom môže chýbať možnosť nechať si doručiť objednávku do balíkoboxu alebo na výdajné miesto. Priemerná doba doručenia je 3,4 dňa, čo je viac ako u väčšiny konkurencie (1/2024).

Doprava zadarmo nad 40 €
Kuriér na adresu od 3,99 €
Osobný odber nie
Zásielkovňa Z-box nie
Zásielkovňa výdajné miesto nie
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) nie
Platba kartou online áno
Platobné brány PayU
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku zadarmo
Google Pay áno
Apple Pay áno
PayPal nie
Vernostný program nie
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,7
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 3,4
Online chat nie
Kamenná predajňa áno (ČR)
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu áno
Vrátenie tovaru kuriérom nie

Vaše skúsenosti a recenzie

Kvalita tovaru, výhodné ceny a takisto rýchle doručenie objednávky. To je niečo, čo sa zákazníkom v spojitosti s predajcom profizoo.sk páči najviac. Zákazníci sú s e-shopom veľmi spokojní a chvália si tiež komunikáciu s internetovým obchodom. Viaceré referencie si chvália aj výber tovaru a špeciálne krmivá. Menej spokojní zákazníci sa sťažovali na dlhé doručovacie lehoty a neinformovanie zo strany predajcu. Niektorým zákazníkom prišiel tovar poškodený, pričom reklamácia bola problematická alebo neuznaná. Koľko trvalo doručenie objednávky z tohto e-shopu pri vašom nákupe? Čo považujete za výhody a nevýhody e-shopu profizoo.sk? Dajte nám vedieť, aká je vaša skúsenosť. Váš názor môže pomôcť ostatným spotrebiteľom. Zapojte sa do diskusie.

Profizoo.sk skúsenosti

Profizoo.sk recenzie

Profizoo.sk hodnotenie