Najkrmivo.sk – recenzie a skúsenosti

Primárne sa internetový obchodník zameriava na predaj kvalitného a prémiového krmiva pre psy a mačky. V kategórii „Pre kone“ ponúka predajca hlavne výživové doplnky a vitamíny pre kategóriu týchto zvierat.

Pre psy a mačky sú k dispozícii rôzne druhy krmív, vitamínov, liečiv či doplnkov stravy. Pre mačky sú k dispozícii stelivá a podstielky alebo misky. Psom môžete zakúpiť antiparazitiká či vhodnú kozmetiku. Predajca zákazníkom ponúka aj prémiové značky krmiva, ako Acana, Calibra, Alleva alebo Royal Canin. Ponuka predajcu je doplnená o vybavenie pre voľný čas – nosiče bicyklov alebo strešné boxy a vybavenie pre dom a záhradu.

Čo sa nám páči

Získanie dopravy zadarmo nie je ohraničené konkrétnou sumou, no je možné ju získať pri konkrétnych druhoch tovaru. Napríklad pri niektorých druhoch prémiových granúl. Možný je tiež bezplatný osobný odber (Slovenský Grob) na prevádzke. V niektorých prípadoch predávajúci ponúka aj možnosť rozvozu po Bratislave. Páči sa nám veľmi rýchla doprava objednávok. Sortiment predajcu je ozvláštnený okrem chovateľských potrieb aj doplnkami z kategórií „Voľný čas“ a „Dom a záhrada“. Chválime prehľadnú kategorizáciu krmív podľa značiek, veku či veľkosti. Pozitívom je určite veľká spokojnosť zákazníkov so službami predajcu.

Čo by mohlo byť lepšie

Limitujúce môžu pre zákazníka byť možnosti platby – dobierka alebo štandardný bankový prevod. Chýba možnosť platby online. Doprava na diaľku je možná okrem osobného odberu (Slovenský Grob) len na adresu kuriérom. Cena dopravy sa odvíja od druhu tovaru i hmotnosti. V porovnaní s konkurenciou je ponuka sortimentu o niečo menšia (pozn. len pre psy, mačky a kone), hlavne, ak ide o potreby súvisiace so starostlivosťou o zvieratá – chovateľské pomôcky a doplnky (1/2024).

Doprava zadarmo áno (podľa druhu tovaru)
Kuriér na adresu 4,90 €
Osobný odber zadarmo
Zásielkovňa Z-box nie
Zásielkovňa výdajné miesto nie
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) nie
Platba kartou online nie
Platobné brány nie
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 1,50 €
Google Pay nie
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program nie
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,9
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 2,4
Online chat nie
Kamenná predajňa áno
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu áno
Vrátenie tovaru kuriérom -

Vaše skúsenosti a recenzie

Viac ako 99 % overených zákazníkov nákup v tomto online obchode z vlastnej skúsenosti odporúča (1/2024). E-shop disponuje taktiež odznakom „Overené zákazníkmi“ (Heureka.sk), čo zvyšuje dôveryhodnosť a spoľahlivosť predajcu. Spotrebitelia oceňujú komunikáciu a ochotu personálu. Zákazníci si pochvaľujú rýchle doručenie, výhodné ceny a takisto bohatý výber tovaru. Ako nevýhody predajcu vnímajú zákazníci fakt, že nie je možné platiť kartou. Niektorí zákazníci mali tiež zlú skúsenosť s neskorším dodaním tovaru. Čo hovoríte na vašu skúsenosť s e-shopom najkrmivo.sk? Ako hodnotíte rýchlosť doručenia a kvalitu dodaného tovaru? Napíšte nám váš názor pod článok do diskusie. Ďakujeme za zdieľanie vašich skúseností.

Najkrmivo.sk skúsenosti

Najkrmivo.sk recenzie

Najkrmivo.sk hodnotenie