Dobra-miska.sk – recenzie a skúsenosti

Všetko potrebné pre zvieratá od psov cez vtákov až po kone. Internetový obchod dobra-miska.sk ponúka zákazníkom rozsiahly sortiment chovateľských potrieb. Krmivo pre psy, veterinárne diéty, antiparazitiká, hračky pre psy, postroje, obojky či vôdzky. Takisto praktické príslušenstvo, kliešte na pazúriky, náhubky, ohlávky alebo prepravky. Maškrty pre mačky, podstielky, mačacie WC alebo hygienické prípravky.

Predajca nezabúda ani na malé hlodavce a okrem krmiva si môžete zakúpiť aj klietky, domčeky, podstielky a ďalšie vybavenie. Rovnako tak nechýbajú chovateľské potreby pre akvaristiku, terárijné zvieratá, plazy či rybičky, vtáctvo, hospodárske zvieratá i kone.

Čo sa nám páči

E-shop sa nám páči aj z dôvodu veľmi rozmanitej ponuky tovarov pre domáce zvieratá, kone i hospodárske zvieratá. Páči sa nám prehľadná ponuka a kategorizácia produktov. Úhradu za objednávku je možné vykonať viacerými platobnými metódami – prevod, platba online alebo dobierka. Objednávku si je možné nechať doručiť na výdajné miesto Packety (do 8 kg) alebo parcelshopu (do 17 kg). Páči sa nám ponuka akciových produktov a množstevné zľavy na niektoré tovary. Dobra-miska.sk poskytuje svojim zákazníkom predĺženú lehotu na vrátenie do 21 dní. Dôveryhodnosť predajcovi dodávajú aj pozitívne hodnotenia od zákazníkov a dlhodobá celková spokojnosť s jeho službami. Takisto je výhodou rýchle doručenie.

Čo by mohlo byť lepšie

Znížiť by sa mohol limit objednávky pre dosiahnutie dopravy zadarmo. Aktuálne (11/2023) je potrebné nakúpiť za sumu minimálne 119 eur. Veľa konkurentov má v tomto segmente dopravu zadarmo už od nižšej sumy. Cena za doručenie kuriérom na adresu je vyššia (5,90 eura) než priemer u konkurencie.

Doprava zadarmo nad 119 €
Kuriér na adresu 5,90 €
Osobný odber nie
Zásielkovňa Z-box nie
Zásielkovňa výdajné miesto od 3,50 € (do 8kg)
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) od 4,90 € (do 17 kg)
Platba kartou online áno
Platobné brány PayU
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 2,00 €
Google Pay nie
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program nie
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,9
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 2,1
Online chat nie
Kamenná predajňa nie
Doba na vrátenie tovaru do 21 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu nie
Vrátenie tovaru kuriérom áno

Vaše skúsenosti a recenzie

Dobra-miska.sk sa zákazníkom páči z viacerých dôvodov. Celková spokojnosť je dôsledkom, že 99 % ľudí, ktorí v e-shope nakúpili, ho aj odporúča (11/2023). Najčastejšie ako výhodu vnímajú rýchle doručenie a veľmi dobré ceny produktov, ktoré sú často v zľavách. Dobre hodnotia aj kvalitu tovaru a skvelý výber. Ľudia oceňujú komunikáciu e-shopu a ochotu vyhovieť ich požiadavkám v prípade nezrovnalostí alebo rád. Obchod neodporúčajú zákazníci, ktorým bol tovar doručený neskôr, prípadne tovar vyzeral inak ako na obrázkoch. Ako ste s nákupom v obchode dobra-miska.sk spokojní vy? Aký je váš názor na ponuku sortimentu? Dajte nám vedieť o svojej skúsenosti a zapojte sa do diskusie pod článkom.

Dobra-miska.sk skúsenosti

Dobra-miska.sk recenzie

Dobra-miska.sk hodnotenie