Akvazahrada.sk – recenzie a skúsenosti

Internetový obchod sa zameriava na rastlinnú akvaristiku. V jeho produktovom portfóliu nájde zákazník všetko potrebné pre založenie a fungovanie akvária. To zahŕňa kompletné technické vybavenie, ale aj rôzne dekorácie.

E-shop disponuje širokou ponukou akváriovej techniky, napríklad CO2 sety, tlakové fľaše, pH metre, filtračnú techniku, osvetlenie, testy akváriovej vody a taktiež rôzne prípravky na udržiavanie vhodných podmienok pre akváriové rastlinstvo. Veĺý dôraz predajca kladie na dodávanie kvalitných rastlín do akvária. Ponuka tiež zahŕňa čerpadlá, hadice, filtračné náplne, hnojivá pre rastliny, reverzné osmózy, substráty a ďalšie príslušenstvo.

Čo sa nám páči

Páčia sa nám kladné odporúčania zákazníkov, ktorí v e-shope nakupovali. Recenzie sú veľmi pochvalné. Predajca sa môže pýšiť aj veľmi rýchlym doručením objednávok. Páči sa nám špecifické zameranie predajcu na akvaristiku – rastliny do akvária, technika na úpravu vody, filtrácia či osvetlenie a mnoho iného. Platbu za objednávku je možné realizovať viacerými platobnými metódami vrátane dobierky (1,00 €) alebo online platby kartou. Doprava a jej cena sa mení s ohľadom na obsah objednávky. Páči sa nám kvalitné balenie rastlín do akvária (pozn. termoboxy alebo termoboxy s výhrevom). Pre lokálnych zákazníkov je výhodou aj osobný odber zadarmo (Námestovo).

Čo by mohlo byť lepšie

Jediným malým mínusom je, že doprava zadarmo nie je k dispozícii ani v prípade vyššej sumy za objednávaný tovar. Všeobecne však e-shop spĺňa obchodné podmienky pre bezpečný, rýchly a komfortný online nákup.

Doprava zadarmo nie
Kuriér na adresu od 3,20 €
Osobný odber zadarmo (Námestovo)
Zásielkovňa Z-box nie
Zásielkovňa výdajné miesto nie
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) nie
Platba kartou online áno
Platobné brány -
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 1,00 €
Google Pay nie
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program nie
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,9
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 2,1
Online chat nie
Kamenná predajňa nie
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu nie
Vrátenie tovaru kuriérom -

Vaše skúsenosti a recenzie

Vychádzajúc z overených recenzií portálu Heureka.sk, e-shop akvazahrada.sk odporúča 100 % zákazníkov, ktorí už v obchode nakupovali (12/2023). Ich osobné skúsenosti sú dôkazom spoľahlivosti predajcu a jeho kvalít. Za najväčšie benefity kupujúci považujú rýchle doručenie a tiež nízke, resp. priaznivé ceny tovarov. Výhodou je tiež naozaj rozsiahla ponuka a bohatý sortiment. Zákazníkov teší ochotná komunikácia zo strany e-shopu. Veľmi dobre hodnotené je i balenie tovaru. Negatívne recenzie sú zastúpené v minimálnom množstve (12/2023). Prebehlo objednanie v e-shope v poriadku? Prišla vám objednávka včas a neporušená? Svoj názor môžete vyjadriť v diskusii pod článkom.

Akvazahrada.sk skúsenosti

Akvazahrada.sk recenzie