Vaschovatel.sk – recenzie a skúsenosti

Internetový predajca vaschovatel.sk sa zameriava na predaj chovateľských potrieb určených na chov domácich zvierat. V jeho rozmanitej ponuke nájdete všetko potrebné na chov a starostlivosť o psa, mačky, hlodavce, vtáctvo či dokonca krmivá, maškrty a doplnky pre chovateľov koní.

Sortiment je prehľadne kategorizovaný podľa zvierat – psie granule, oblečenie pre psy, vôdzky, obojky, náhubky, kozmetika alebo hračky pre psy. Kapsičky pre mačky, odpočívadlá, pelechy, hračky alebo mačacie toalety. Nechýbajú ani podstielky pre hlodavce, klietky či prepravky pre vtáky, napájadlá alebo kŕmidlá. V e-shope nájdete aj kvalitné prémiové značky krmív a doplnkov pre zvieratá.

Čo sa nám páči

K dispozícii má kupujúci dostatok možností úhrady za objednávku. Výhodná je v prípade nákupu registrácia, pretože spotrebiteľ tak získa výraznejšie zľavy a taktiež môže zbierať vernostné body, ktoré je možné pri ďalšom nákupe využiť ako zľavu. Páči sa nám krátka doba dodania a rovnako tak výber tovaru v online obchode. Dobré renomé robia predajcovi aj pozitívne referencie od spokojných zákazníkov a vysoké hodnotenia spokojnosti. Páčia sa nám aj dostupné akciové ponuky na vybrané značky či konkrétne produkty od rôznych výrobcov.

Čo by mohlo byť lepšie

Cena dopravy pri vyzdvihnutí tovaru v parcelshope je oproti viacerým konkurentom relatívne vysoká. Rovnako tak cena za dopravu kuriérom je v základnej tarife 5,99 €, čo je viac ako u konkurencie. Cena za doručenie je síce zvýhodnená po dosiahnutí sumy 65 € za nákup (3,49 €), no dopravu zadarmo e-shop neponúka.

Doprava zadarmo nie
Kuriér na adresu od 3,49 €
Osobný odber nie
Zásielkovňa Z-box nie
Zásielkovňa výdajné miesto nie
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) 5,99 €
Platba kartou online áno
Platobné brány GoPay
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 2,00 €
Google Pay nie
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program áno
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,8
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 2,4
Online chat nie
Kamenná predajňa áno (ČR)
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu nie
Vrátenie tovaru kuriérom áno

Vaše skúsenosti a recenzie

Skúsenosti zákazníkov prezradia všetko podstatné. V prípade tohto predajcu sú v drvivej väčšine prípadov pozitívne. Overení zákazníci si pochvaľujú rôzne výhody, ktoré súvisia s nákupom v tomto e-shope. Najčastejšie sa tešia rýchlemu doručeniu a takisto kvalite tovaru. Veľmi často je ako pozitívum vnímaná cenová dostupnosť tovaru i jeho výber. Kupujúcim sa opakovane páči aj spoľahlivosť obchodníka. Často tiež vyzdvihujú možnosť využitia zľavových kódov. Negatívne ohlasy sa týkajú prevažne neskorého doručenia objednávky, pričom dôvody omeškania sú často externé. Bola vám objednávka z tohto e-shopu doručená včas? Boli ste spokojní so službami online obchodu? Ako hodnotíte kvalitu tovaru? Dajte nám vedieť, ako vnímate tento e-shop. Váš názor môžete zdieľať aj s ostatnými diskutujúcimi priamo pod týmto článkom.

Vaschovatel.sk skúsenosti

Vaschovatel.sk recenzie

Vaschovatel.sk hodnotenie