Spokojnypes.sk – recenzie a skúsenosti

Online obchod s bohatou ponukou sortimentu pre rôzne domáce zvieratá. Spokojnypes.sk má vo svojej ponuke veľkú ponuku krmiva pre psy, BARF, maškrty, vitamíny, hračky, obojky, kozmetiku i oblečenie pre psy. Neabsentujú ani pelechy či praktické prepravky na cestovanie. Bohato zastúpený je i sortiment tovaru pre mačky – toalety, podstielky, odpočívadlá, pelechy alebo hračky a ďalšie produkty.

Samostatné kategórie sú určené aj pre akvaristiku, vtáctvo, hlodavce, teraristiku, jazierka alebo dokonca pre kone. E-shop má v predaji aj špeciálne veterinárne granuly, konzervy či kapsičky pre mačky a psy v prípade nevyhnutnej diéty v strave.

Čo sa nám páči

Páči sa nám možnosť získania dopravy zadarmo pri objednávke nad 49 €. Pri nákupe nad určitú sumu môže zákazník obdržať darček k objednávke. Ako plus vnímame taktiež nízke ceny za doručenie na výdajné miesta alebo do balíkoboxov (1,99 €). V porovnaní s konkurenciou je cena tejto možnosti doručenia jedna z najvýhodnejších. Zaplatiť za objednávku môžete viacerými spôsobmi. Oceňujeme prehľadný web a rozsiahly sortiment chovateľských potrieb aj pre akvaristiku, teraristiku, vtáctvo alebo malé zvieratá. Výraznejšie zľavy na nákup a ďalšie výhody môže získať registrovaný zákazník vďaka vernostnému programu. E-shop na svojej webstránke disponuje live chat podporou, ktorá aktívne komunikuje a ochotne poradí s výberom. Páči sa nám prehľadný objednávkový proces.

Čo by mohlo byť lepšie

Internetový predajca spokojnypes.sk poskytuje spotrebiteľom adekvátne podmienky pre komfortný, bezpečný a rýchly nákup. V priebehu objednávania sme nezaznamenali žiadne výrazné nedostatky, ktoré by nákup spotrebiteľovi mohli komplikovať.

Doprava zadarmo nad 49 €
Kuriér na adresu 4,99 €
Osobný odber nie
Zásielkovňa Z-box 1,99 € (do 5 kg)
Zásielkovňa výdajné miesto 1,99 € (do 5 kg)
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) 1,99 €
Platba kartou online áno
Platobné brány GP WebPay
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 1,50 €
Google Pay nie
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program áno
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,9
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 3,1
Online chat áno
Kamenná predajňa áno (ČR)
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu nie
Vrátenie tovaru kuriérom áno

Vaše skúsenosti a recenzie

Množstvo pozitívnych recenzií v prípade tohto e-shopu je známkou spoľahlivosti. Spokojnosť zákazníkov je na vysokej úrovni a veľké množstvo z nich nákup v tomto e-shope odporúča. Primárnym dôvodom sú výhodné ceny a rýchle doručenie. Tieto dva parametre ocenilo veľké množstvo nakupujúcich. Veľkým benefitom je podľa spotrebiteľov aj výber tovaru, ktorý má predajca v ponuke. Zákazníci si pochvaľujú kvalitu tovaru a zákaznícky servis – komunikáciu predajcu. Niekoľko nespokojných zákazníkov kritizovalo prevažne len nedodržanie termínu dodania objednávky. Bol váš nákup na spokojnypes.sk podľa predstáv? Museli ste riešiť nejaký problém? Čo považujete za najväčšiu výhodu tohto predajcu? Vaše skúsenosti a názory nás zaujímajú. Zapojte sa do diskusie pod článkom.

Spokojnypes.sk skúsenosti

Spokojnypes.sk recenzie