Pethome.sk – recenzie a skúsenosti

Pethome.sk je internetovým obchodom s chovateľskými potrebami a krmivami primárne pre domáce zvieratá. Taktiež však pokrýva chovateľské potreby pre kone či hospodárske zvieratá. Predajca svojim zákazníkom pravidelne prináša akciové ponuky a umožňuje získať k objednávkam darčeky podľa vlastného výberu.

Okrem štandardnej ponuky krmív a doplnkov pre domáce zvieratá si môžete v e-shope obstarať aj kŕmne zmesi pre kone, doplnky stravy, kozmetiku či prostriedky na starostlivosť o kopytá. Nezabúda sa ani na vybavenie pre majiteľov zvierat a množstvo ďalšieho praktického sortimentu.

Čo sa nám páči

Veľmi sa nám páči naozaj rýchle doručenie objednávok a veľké množstvo pozitívnych recenzií od reálnych zákazníkov. Oceňujeme aj promptnú a ochotnú komunikáciu e-shopu cez live chat podporu. Zvýhodnené ceny možno pri nákupe získať vďaka vernostnému programu s bodovacím systémom. Nakúpiť výhodne možno aj vďaka sekcii „Akcie“, kde sú rôzne produkty, ku ktorým môžete dostať darček navyše. Ponúkaný sortiment je veľmi rozsiahly a prehľadne kategorizovaný. Pri objednávkach nad 55 € si môže zákazník vybrať darček k objednávke zdarma. Veľkým plusom pre niektorých zákazníkov môže byť predĺžená lehota na vrátenie tovaru na 21 dní, čo je oproti väčšine konkurencie výhodou.

Čo by mohlo byť lepšie

Menším nedostatkom je fakt, že predajca na rozdiel od väčšiny konkurencie neumožňuje získať benefit v podobe dopravy zadarmo. Cena za doručenie kuriérom (5,50 €) je taktiež vyššia ako priemer ceny za formu takéhoto doručenia u konkurencie. K dispozícii je len platba prevodom na účet alebo online platba kartou. Rozšírenie metód platby by niektorí zákazníci zaručene ocenili.

Doprava zadarmo nie
Kuriér na adresu od 5,50 €
Osobný odber nie
Zásielkovňa Z-box 3,50 €
Zásielkovňa výdajné miesto 3,50 €
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) nie
Platba kartou online áno
Platobné brány -
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku nie
Poplatok za dobierku nie
Google Pay nie
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program áno
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,9
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 2,2
Online chat áno
Kamenná predajňa nie
Doba na vrátenie tovaru do 21 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu nie
Vrátenie tovaru kuriérom -

Vaše skúsenosti a recenzie

Názory zákazníkov sú veľmi kladné a pozitívne hodnotenia pridávajú predajcovi na jeho spoľahlivosti a dôveryhodnosti. Okrem rýchleho doručenia sa zákazníkom páčia aj ceny a samotný výber tovaru. Viac ako 98 % zákazníkov (1/2024) tento internetový obchod odporúča. Spotrebiteľov teší kvalitné balenie produktov a výhodné zľavové akcie, ktoré je možné využiť podobne ako vernostný program, v ktorom sú takisto dostupné viaceré zľavy. V negatívnych recenziách sa skloňujú predovšetkým neskoré doručenie objednávky, horšia komunikácia a drahšie poštovné. Aký je váš názor na e-shop pethome.sk? Boli ste s nákupom u tohto predajcu spokojní? Dajte nám vedieť o vašej skúsenosti v diskusii pod článkom.

Pethome.sk skúsenosti

Pethome.sk recenzie