Rajkrmiv.sk – recenzie a skúsenosti

Tento online obchod sa zameriava na rozsiahly sortiment krmív pre zvieratá, ale rovnako tak je veľmi bohatý aj výber chovateľských potrieb. Hračky pre psy, pelechy, deky, obojky, prepravky, háracie nohavičky, známky alebo misky pre psa. Kapsičky, konzervy, granule alebo mlieko pre mačky, pelechy, toalety či škrabadlá.

E-shop však disponuje aj krmivami a chovateľskými potrebami pre hlodavce, fretky, vtáky, ryby alebo terárijné zvieratká. Nechýbajú ani samotné akvária, teráriá a rozmanité doplnky a dekorácie. Pre hospodárske zvieratá predajca ponúka predovšetkým nutričné doplnky a kŕmne zmesi.

Čo sa nám páči

Predávajúci má veľmi bohatú ponuku krmív pre rôzne zvieratá od psov a mačiek cez hlodavce a vtáctvo až po fretky, ryby, agamy či gekončíky. Veľmi dobrou vizitkou predajcu je množstvo pozitívnych hodnotení od spokojných zákazníkov. Páči sa nám, že zákazníci nákup v tomto e-shope odporúčajú. Dopravu zadarmo môže kupujúci získať v prípade, ak hodnota nákupu v košíku dosiahne sumu minimálne 80 eur (pozn. hmotnosť objednávky nesmie presiahnuť 25 kg). Tovar je možné nechať si doručiť aj do parcelshopu. K dispozícii je pre zákazníka viacero platobných metód, ktoré môže využiť pri úhrade objednávky. Páči sa nám aj sekcia výpredajov, kde vždy možno nájsť niekoľko produktov za výrazne výhodnejšiu cenu.

Čo by mohlo byť lepšie

Oproti konkurencii je vyššia cena štandardného doručenia. Cena doručenia kuriérom na adresu je 6,60 eur (1/2024). Vyšší je tiež doplatok pri platbe za dobierku (2,00 eur).

Doprava zadarmo nad 80 €
Kuriér na adresu od 6,60 €
Osobný odber nie
Zásielkovňa Z-box nie
Zásielkovňa výdajné miesto nie
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) 6,60 €
Platba kartou online áno
Platobné brány -
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 2,00 €
Google Pay nie
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program nie
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 5
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 3
Online chat nie
Kamenná predajňa nie
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu nie
Vrátenie tovaru kuriérom -

Vaše skúsenosti a recenzie

Rajkrmiv.sk sa môže prezentovať stovkami kladných hodnotení od overených zákazníkov. Viac ako 96 % zákazníkov, ktorí v tomto e-shope nakupovali ho odporúča aj ostatným (1/2024). Pozitíva vnímajú kupujúci v rýchlom doručení objednávky, ktorá je často rozhodujúca a taktiež v dobrých, resp. výhodných cenách. K negatívam zákazníci radia v niektorých prípadoch oneskorené doručenie. Mnohí takisto oceňujú komunikáciu obchodu. Veľmi dobrý je podľa niektorých výber tovaru a prehľadný e-shop. Zaujímajú nás, aké sú vaše skúsenosti s nákupom u tohto internetového predajcu. Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor.

Rajkrmiv.sk skúsenosti

Rajkrmiv.sk recenzie

Rajkrmiv.sk hodnotenie