Alfadog.eu – recenzie a skúsenosti

Alfadog.eu sa primárne zameriava na predaj chovateľských potrieb pre psy, mačky, hlodavce, vtáky. Taktiež pokrýva sortiment pre akvaristiku, teraristiku, hospodárske zvieratá či kone. Granuly pre psy, pelechy, prepravky alebo vybavenie na starostlivosť o psa. Mačkám môžete obstarať stelivá do toalety, krmivo pre mačky, pelechy, hračky, doplnky stravy alebo účinné antiparazitiká. Klietky a príslušenstvo pre morčatá, škrečky alebo iné hlodavce, výbehy, prepravky či vitamíny a mnoho ďalšieho.

Rovnako tak sa môžete zamerať na ponuku pre vtáky, holuby, kone alebo hospodárske zvieratá. Sortiment je však rozšírený aj o produkty pre fitness a voľný čas, kávu a kávovary, kancelárske potreby, drogériu a zdravotnícke potreby.

Čo sa nám páči

K dispozícii má kupujúci viacero možností dopravy, okrem kuriéra na adresu je k dispozícii aj parcelshop (DPD) alebo výdajné miesto či Z-Box (Zásielkovňa). Rovnako tak je dostupných viacero spôsobov platby. Dobierka je spoplatnená len sumou 1,00 euro. Kamenná predajňa umožňuje lokálnym zákazníkom vyzdvihnúť si objednaný tovar bezplatne (Nové mesto nad Váhom). Páči sa nám aj možnosť objednať krmivo či iné chovateľské potreby priamo pre konkrétny útulok (Farma v údolí – o. z. Dubnica nad Váhom). E-shop tak aktívne vykonáva dobročinnú činnosť. Internetový obchod alfadog.eu disponuje širšou ponukou produktov, nielen, čo sa týka chovateľských potrieb. K dispozícii sú produkty z kategórií, ako fitness a voľný čas, káva a kávovary, drogéria, kancelárske potreby alebo zdravotnícky materiál.

Čo by mohlo byť lepšie

Internetový obchod nie je držiteľom odznaku „Overené zákazníkmi“ portálu Heureka.sk (12/2023). Oproti viacerým e-shopom s rovnakým zameraním neponúka tento predajca možnosť získať dopravu zadarmo.

Doprava zadarmo nie
Kuriér na adresu od 3,30 €
Osobný odber zadarmo
Zásielkovňa Z-box 2,99 €
Zásielkovňa výdajné miesto 2,99 €
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) 2,49 €
Platba kartou online áno
Platobné brány Comgate
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 1,00 €
Google Pay áno
Apple Pay áno
PayPal nie
Vernostný program nie
Overený e-shop – Heureka nie
Hodnotenie na Heureka.sk 4,3
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) -
Online chat nie
Kamenná predajňa áno (Nové mesto nad Váhom)
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu áno
Vrátenie tovaru kuriérom áno

Vaše skúsenosti a recenzie

Internetový obchod nedisponuje odznakom od overených zákazníkov. Mnohým zákazníkom sa však páčia veľmi dostupné ceny alebo rýchle doručenie. Pochvaľujú si takisto výber tovaru, ktorý má v ponuke predávajúci. Zákazníci v recenziách hodnotili kladne aj komunikáciu a ochotu personálu. Iní zákazníci si, naopak, na komunikáciu a dlhú dobu doručovania sťažovali. Niektorý tovar dlhé týždne nedorazil a obchod údajne nekomunikoval. Akú skúsenosť máte s predajcom alfadog.eu vy? Koľko trvalo doručenie objednávky? Museli ste riešiť reklamáciu alebo vrátenie tovaru? Vaše skúsenosti môžu byť pre ostatných spotrebiteľov veľmi cenné. Zapojte sa do diskusie pod článkom. Tešíme sa na váš príspevok.

Alfadog.sk skúsenosti

Alfadog.sk hodnotenie