Pet-svet.sk – recenzie a skúsenosti

Rozsiahly sortiment chovateľských potrieb umožňuje zákazníkom si v tomto e-shope vybrať presne to, čo hľadajú pre svojich domácich miláčikov. Ponuka pritom nie je zameraná len na chovateľské potreby a krmivá pre psy a mačky.

Zakúpiť si môžete u predajcu vybavenie a príslušenstvo pre akvaristiku vrátane krmiva. Taktiež klietky alebo kŕmne zmesi pre vtáky. Nechýba príslušenstvo pre hlodavce, terárijné zvieratá alebo vitamíny a doplnky pre kone a ostatné hospodárske zvieratá.

Čo sa nám páči

Páčia sa nám pozitívne recenzie od zákazníkov, ktorí sú s nákupmi v online obchode Pet-svet.sk spokojní. V rámci ponuky výrobca vyčleňuje samostatnú kategóriu pre výpredaje, zľavy, výhodné dvojbalenia alebo akcie, vďaka ktorým môže zákazník pri konkrétnych produktoch získať dopravu zadarmo či kilá krmiva navyše. Dostupný je aj bezplatný osobný odber (Nové Zámky), doručenie na pobočku parcelshopu alebo Slovenskej pošty. Samozrejmosťou je dopravenie objednávky priamo na adresu kuriérskou službou. Pre zákazníkov v lokalite Nové Zámky a Komárno ponúka predajca cenovo zvýhodnený rozvoz. Úhrada objednávky je možné na dobierku, online platbou alebo bankovým prevodom na účet. Veľmi sa nám páči prehľadná a rozsiahla ponuka chovateľských potrieb pre rôzne domáce zvieratá.

Čo by mohlo byť lepšie

Doprava zadarmo nie je stanovená podľa sumy objednávky. Túto výhodu je možné využiť len pri konkrétnych produktoch, čo je oproti konkurencii menšou nevýhodou. Samotný priebeh nákupného procesu v e-shope Pet-svet.sk je jednoduchý a komfortný a zákazníkom predajca ponúka adekvátnu kvalitu služieb a tovarov.

Doprava zadarmo pre vybrané produkty
Kuriér na adresu od 3,95 €
Osobný odber zadarmo
Zásielkovňa Z-box nie
Zásielkovňa výdajné miesto nie
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) 3,95 €
Platba kartou online áno
Platobné brány -
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 1,50 €
Google Pay nie
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program nie
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,5
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 2,9
Online chat nie
Kamenná predajňa nie
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu nie
Vrátenie tovaru kuriérom áno

Vaše skúsenosti a recenzie

E-shop pet-svet.sk sa môže pýšiť stovkami pozitívnych recenzií od overených zákazníkov. Veľká väčšina kupujúcich, ktorá nákup v online obchode realizovala, ho odporúča aj ostatným. Za pozitíva spotrebitelia považujú rýchle doručenie a takisto priaznivé ceny obchodu. Vo viacerých recenziách sa ľuďom páčil rozsiahly výber a ochotná komunikácia obchodníka. Menšiu spokojnosť zákazníci vyjadrili v malom množstve prípadov s neskorším doručením objednávky. Ako hodnotíte nákup v tomto e-shope vy? Koľko trvalo doručenie objednávky? Páči sa vám ponúkaný sortiment? Dajte nám vedieť, aké sú vaše skúsenosti s nákupom u tohto predajcu.

Pet-svet.sk skúsenosti

Pet-svet.sk recenzie

Pet-svet.sk hodnotenie