Dogz.sk – recenzie a skúsenosti

Online obchod disponuje sortimentom, ktorý zahŕňa rôzne druhy krmív, doplnkov a chovateľských potrieb pre domáce zvieratá. Produktové portfólio Dogz.sk zákazníkom prináša ponuku krmiva pre psy, ďalej hračky či chovateľské pomôcky. Pre mačky je k dispozícii kvalitná strava, hračky a niekoľko chovateľských potrieb.

Doplnkový sortiment a krmivá predajca ponúka aj v kategórii kone, fretky, vtáci, hlodavec, akvaristika a teraristika, chovateľské pomôcky a ostatné zvieratá.

Čo sa nám páči

Páčia sa nám výhodné ceny za doručovanie kuriérom na adresu (2,99 eura) alebo tiež možnosť nechať si doručiť objednávku do parcelshopu (2,49 eura). Cena sa však odvíja aj od hmotnosti objednávky (viac kilogramov – vyššia cena). Platbu je možné zrealizovať viacerými platobnými metódami, vrátane Google Pay alebo na dobierku (2,00 eurá). E-shop sa zameriava na sortiment pre psy, mačky, hlodavce, vtáctvo, ryby, plazy i fretky. Rozmanitosť sortimentu je tak veľmi dobrá a zahŕňa aj vitamíny či doplnky stravy.

Čo by mohlo byť lepšie

Menším nedostatkom je, že kategorizácia jednotlivých produktov podľa účelu je menej prehľadná, čo komplikuje navigáciu v ponuke. Dlhšia je aj doba doručenia tovaru (3 až 5 dní). Ponuka v niektorých kategóriách je relatívne obmedzená. Pri viacerých produktoch chýba ilustračný obrázok. Internetový obchod disponuje aj kategóriu „Fitness“, ktorá však neobsahuje žiadny tovar (11/2023). V porovnaní s konkurenciou neponúka Dogz.sk dopravu zadarmo ani po dosiahnutí určitej sumy.

Doprava zadarmo nie
Kuriér na adresu od 2,99 €
Osobný odber nie
Zásielkovňa Z-box nie
Zásielkovňa výdajné miesto nie
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) 2,49 €
Platba kartou online áno
Platobné brány Comgate
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 2,00 €
Google Pay áno
Apple Pay áno
PayPal nie
Vernostný program nie
Overený e-shop – Heureka nie
Hodnotenie na Heureka.sk 4,3
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) -
Online chat nie
Kamenná predajňa nie
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu nie
Vrátenie tovaru kuriérom áno

Vaše skúsenosti a recenzie

Dogz.sk nedisponuje overením od zákazníkov portálu Heureka.sk. Celková spokojnosť s obchodom je 4,3 a nákup odporúča približne 85 % zákazníkov (11/2023). Pri pozitívnych recenziách spotrebitelia najčastejšie vyzdvihujú výhodné ceny a rýchle doručenie. Medzi overenými recenziami zákazníci chvália aj výber tovaru. Viac sú nespokojní s neinformovaním o stave objednávky, horšou komunikáciou, neskorším doručením alebo zámenou pri doručenom tovare. Máte dobré alebo zlé skúsenosti s nákupom v tomto e-shope? Museli ste riešiť vrátenie tovaru alebo reklamáciu? Dajte nám vedieť, akú skúsenosť s týmto predajcom máte a zapojte sa do diskusie.

Dogz.sk skúsenosti

Dogz.sk recenzie