Pet24.sk – recenzie a skúsenosti

E-shop pet24.sk sa zameriava na sortiment chovateľských potrieb, príslušenstva a doplnkového tovaru určeného pre domáce zvieratá. Takisto predáva vybavenie pre hospodárske zvieratá, kŕmidlá pre králiky, kuríny pre sliepky, napájačky pre hydinu či králiky. Špecificky segmentovaný má sortiment pre ježkov, fretky, hlodavce i vtáky.

Nechýbajú ani krmivá pre akváriové rybičky alebo terárijné zvieratá, dekorácie, prípravky na úpravu vody, štrky do akvárií, podstielky do terárií, osvetlenie alebo samotné akváriá. Samozrejmosťou sú chovateľské potreby pre psy a mačky.

Čo sa nám páči

Dopravu zadarmo kuriérom môže zákazník získať pri nákupe nad 35 €. Poplatok pri platbe na dobierku nie je nijak extra spoplatnený. Práči sa nám rozsiahle produktové portfólio zamerané na chovateľské potreby pre domáce zvieratá – psy, mačky, vtáky, hlodavce, ryby, fretky, ježkovia alebo hospodárske zvieratá. V prípade nákupu niektorých značiek krmív poskytuje predajca množstevné zľavy alebo bonusy k objednávke (napr. krmivo navyše).

Čo by mohlo byť lepšie

Oproti konkurencii v tomto segmente má predajca limitované možnosti dopravy (pozn. len kuriér alebo osobný odber v Handlovej). Cena za doručovanie kuriérom na adresu je zároveň vyššia (5,50 €) než priemer konkurencie. Spotrebiteľom predajca ponúka málo možností platby za objednávku. Chýba možnosť platiť online kartou, prípadne zrýchleným prevodom.

Doprava zadarmo nad 35 €
Kuriér na adresu 5,50 €
Osobný odber zadarmo (Handlová)
Zásielkovňa Z-box nie
Zásielkovňa výdajné miesto nie
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) nie
Platba kartou online nie
Platobné brány nie
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku nie
Google Pay nie
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program -
Overený e-shop – Heureka nie
Hodnotenie na Heureka.sk 3,8
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) -
Online chat nie
Kamenná predajňa nie
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu nie
Vrátenie tovaru kuriérom áno

Vaše skúsenosti a recenzie

Internetový obchod nemá aktuálne odznak „Overené zákazníkmi“ (1/2024) na portáli Heureka.sk. Celková spokojnosť s obchodom je o niečo nižšia než priemer konkurencie a rovnako tak je nižšie percento zákazníkov, ktorí nákup v tomto e-shope odporúčajú. V rámci pozitív však recenzenti (overení zákazníci) chvália rýchle doručenie a ceny. Viacerí zákazníci si sťažujú na problematickú komunikáciu, nekvalitné balenie, nedodržanie termínu dodania, zložité riešenie reklamácií, dodanie nekompletnej objednávky alebo dodanie krmiva s krátkou zárukou spotreby. Viacerým zákazníkom sa tiež stalo, že tovar uvádzaný skladom, nebol naskladnený. Čo hovoríte na služby e-shopu vy? Dorazil vám tovar v poriadku? Ako dlho trvalo dodanie? Museli ste riešiť reklamáciu či vrátenie tovaru? Dajte nám vedieť, ako prebiehal váš nákup u tohto predajcu.

Pet24.sk skúsenosti

Pet24.sk recenzie