Fera.sk – recenzie a skúsenosti

Populárny internetový obchod, ktorý sa zameriava na predaj širokého portfólia produktov určených na starostlivosť o zvieratá. Od psov, mačiek a hlodavcov cez vtáky, ryby, hady a korytnačky až po kone. Fera.sk je predajcom kvalitných a prémiových krmív pre psy a mačky. Rozsiahly sortiment pre domáce zvieratá však neobsahuje len krmivá, ale aj maškrty, pelechy pre psy, pomôcky na starostlivosť o zuby, dentálne hračky, šampóny, kefy na vyčesávanie a mnoho ďalšieho.

Rovnako bohatý sortiment obsahuje aj kategória pre mačky, hlodavce i vtáky. Všetko potrebné pre teraristiku i akvaristiku nájdete u tohto predajcu taktiež. V rámci ponuky môžete nahliadnuť aj do sekcie dom a záhrada, kde nájdete záhradné doplnky, kufre na náradie, ale takisto hygienické potreby.

Čo sa nám páči

Páčia sa nám akciové ponuky na vybrané produkty, akcie typu 2+1, darčeky k objednávkam alebo zvýhodnenými ponukami pri nákupe väčšieho množstva krmiva. Aktuálne (1/2024) má predajca špeciálne podmienky pre dopravu – stačí nakúpiť nad 26 eur a kuriér vám doručí objednávku na adresu bezplatne. Registráciou má zákazník možnosť získať špeciálne zľavy, ponuky či darčeky k objednávkam. Zaujme tiež možnosť využiť na vrátenie tovaru až 40 dní, čo je oproti konkurentom výrazne dlhšia doba na vrátenie objednaného tovaru. Páči sa nám aj naozaj rozsiahla ponuka krmív a chovateľských potrieb, ktorou sa predajca prezentuje.

Čo by mohlo byť lepšie

Nevýhodou je, že Fera.sk poskytuje svojim zákazníkom len jednu možnosť dopravy, a to kuriérom na adresu. V niektorých prípadoch zákazníkom môže chýbať možnosť využiť dodanie na výdajné miesto alebo do balíkoboxov. Platbu je možné realizovať len na dobierku alebo online cez platobnú bránu. Doba dodania je v porovnaní s konkurenciou dlhšia.

Doprava zadarmo nad 26 €
Kuriér na adresu od 3,00 €
Osobný odber nie
Zásielkovňa Z-box nie
Zásielkovňa výdajné miesto nie
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) nie
Platba kartou online áno
Platobné brány GoPay
Platba prevodom na účet nie
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 1,00 €
Google Pay nie
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program áno
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,8
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 2,9
Online chat nie
Kamenná predajňa nie
Doba na vrátenie tovaru do 40 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu nie
Vrátenie tovaru kuriérom -

Vaše skúsenosti a recenzie

Zákaznícka spokojnosť je pre tohto predajcu veľmi dobrou formou reprezentácie svojich kvalít. Pochvalné recenzie sa týkajú predovšetkým výhodných cien, ktoré predajca poskytuje a takisto sú nakupujúci spokojní s rýchlosťou doručenia. Medzi recenziami tiež ľudia chvália obchodníka za jeho komunikáciu a ochotu. Zákazníci ocenili kvalitné produkty a výhodu v podobe dopravy zadarmo. Negatíva súvisia hlavne s problematickou komunikáciou s e-shopom a dlhým doručovaním objednávky. Zákazníci tiež kritizujú nedostatočné balenia doručovaných výrobkov. Boli ste s predajcom Fera.sk spokojní? Aké výhody či nevýhody má tento predajca? Budeme radi, ak nám a ostatným čitateľom poskytnete svoju osobnú skúsenosť.

Fera.sk skúsenosti

Fera.sk recenzie

Fera.sk hodnotenie