Invitalshop.sk – recenzie a skúsenosti

Predajca si dáva záležať na komplexnej ponuke pre milovníkov akvárií a vodného sveta. E-shop však svoj sortiment neobmedzuje len na akváriá, akváriovú techniku, hnojivá pre vodné rastliny alebo rôzne dekorácie určené do vody. Ponuka predajcu v e-shope zahŕňa aj vybavenie a príslušenstvo pre vodné jazierka, vrátane fontán, čerpadiel alebo rastlín do jazierka.

Ponuka je rozšírená aj o sortiment teraristiky, potrieb na rybárčenie, rôzne hnojivá, prípravky na úpravu kvality vody a ďalších doplnkov. K dispozícii je aj veľké množstvo rozmanitého príslušenstva – sieťky na ryby, kŕmidlá, dávkovače či teplomery a mnoho iného.

Čo sa nám páči

V porovnaní s konkurenciou poskytuje e-shop dopravu zadarmo už pri nákupe nad sumu 22,19 eura (pozn. výdajné miesto alebo Z-Box spoločnosti Zásielkovňa). Limit pre získanie tejto výhody je tak nastavený veľmi nízko. Zákazník má k dispozícii viacero možností doručenia od viacerých doručovateľov. Okrem kuriéra na adresu je možné využiť doručenie objednávky do balíkoboxu i parcelshopu (Zásielkovňa alebo GLS). Chválime aj rýchle doručovanie. Neabsentujú ani viaceré možnosti platby za vyhotovenú objednávku. Ponuka internetového obchodu so zameraním na akvaristiku je veľmi pestrá. Predávajúci predáva taktiež vybavenie pre teraristiku, záhradné jazierka alebo rybárčenie. Pri každom nákupe zároveň získavate výhodou v podobe cashbacku. Tieto ušetrené peniaze môžete využiť pri ďalšom nákupe. Za skvelú vizitku považujeme tisícky kladných referencií od skutočných zákazníkov.

Čo by mohlo byť lepšie

Internetový e-shop na základe našej skúsenosti spĺňa kvalitatívne kritériá pre pohodlný, rýchly a bezpečný internetový online nákup. V priebehu objednávkového procesu sme neevidovali žiadne zásadné nedostatky.

Doprava zadarmo nad 22,19 €
Kuriér na adresu od 3,49 €
Osobný odber nie
Zásielkovňa Z-box 2,89 €
Zásielkovňa výdajné miesto 2,89 €
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) 3,27 €
Platba kartou online áno
Platobné brány GoPay
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 1,12 €
Google Pay nie
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program áno (Cashback)
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,8
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 2,4
Online chat nie
Kamenná predajňa nie
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu nie
Vrátenie tovaru kuriérom áno

Vaše skúsenosti a recenzie

Zákaznícke skúsenosti sú najlepšou vizitkou každého predajcu. Invitalshop.sk patrí u zákazníkov k overeným e-shopom, ktorých služby si väčšina spotrebiteľov pochvaľuje. Spotrebitelia chvália predajcu za jeho rýchlosť pri doručovaní objednávok, výhodné ceny a takisto veľmi dobrý výber tovaru. Spokojnosť panuje aj s kvalitou dodávaných produktov a skvelou komunikáciou. Negatívne hodnotenia boli zapríčinené dodaním nesprávneho tovaru, nedostatočným balením tovaru alebo oneskorením pri dodaní. Nakupovali ste už v e-shope invitalshop.sk? Ako hodnotíte služby tohto predajcu? Ako dlho trvalo doručenie? Dajte nám vedieť, ako sa vám nákup v tomto e-shope páčil. Môžete sa zapojiť do diskusie pod článkom.

Invitalshop.sk skúsenosti

Invitalshop.sk recenzie

Invitalshop.sk hodnotenie