Arazoo.sk – recenzie a skúsenosti

Arazoo.sk je internetový obchod, ktorý sústredí svoje produktové portfólio na chovateľské potreby pre rôzne druhy zvierat. Nechýbajú psie chovateľské pomôcky, hračky, zdravotné vybavenie, príslušenstvo, ale aj rôzne druhy krmív podľa veku či zdravotného stavu psa. Rovnako pestrá je aj ponuka sortimentu pre mačky – veterinárne krmivo, krmivo pre mačiatka, vitamíny, škrabadlá, kefy či kozmetika a iné príslušenstvo.

Milovníci rýb či hadov a plazov si takisto prídu na svoje. Akváriové technické vybavenie, potrava pre ryby, korytnačky, hady, žaby a iné živočíchy. Zabudnúť nemožno na samostatné kategóriu hlodavcov, vtáctva a hospodárskych zvierat, kde nájdete rôzne príslušenstvo a chovateľské potreby.

Čo sa nám páči

Veľkou výhodou oproti konkurencii je, že zákazník má možnosť získať dopravu zadarmo už pri objednávke nad 25,95 € (12/2023). Veľmi dobre pôsobia i pozitívne ohlasy zákazníkov v overených recenziách. Veľmi dobrá je aj dlhodobá celková spokojnosť zákazníkov so službami e-shopu. Nám sa veľmi páči naozaj rozsiahla ponuka predávaného sortimentu pre rôzne druhy domácich zvierat. Výhody v podobe zliav či darčekov môže zákazník získať, ak využije vernostný program obchodu. Platbu je možné realizovať viacerými spôsobmi. Dobierka je spoplatnená len sumou 0,50 €.

Čo by mohlo byť lepšie

Doba dodania objednaného tovaru je v priemere dlhšia než u väčšej časti konkurencie. Mimo dopravy kuriérskou spoločnosťou nie je možná žiadna iná forma doručovania, čo môže byť oproti konkurencii nevýhodou.

Doprava zadarmo nad 25,95 €
Kuriér na adresu od 3,95 €
Osobný odber nie
Zásielkovňa Z-box nie
Zásielkovňa výdajné miesto nie
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) nie
Platba kartou online áno
Platobné brány PayU
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 0,50 €
Google Pay nie
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program áno
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,6
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 3,6
Online chat nie
Kamenná predajňa nie
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu nie
Vrátenie tovaru kuriérom -

Vaše skúsenosti a recenzie

Na základe dostupných overených recenzií predajca spoľahlivo uspokojuje nároky väčšiny spotrebiteľov. Kupujúci, ktorí nákup v tomto e-shope uskutočnili, ho často odporúčajú. Veľmi často sú zákazníci spokojní s rýchlym doručovaním objednávok. Za veľmi výhodné považujú aj ceny a plusom je tiež výber tovaru. V neposlednom rade oceňujú komunikáciu predajcu a prozákaznícky prístup, ktorý súvisí so zľavami alebo darčekmi k objednávkam. Naopak, nespokojné recenzie hovoria o neskorom doručovaní alebo dodanej nekompletnej objednávke. Nakupovali ste už v tomto e-shope? Ako prebiehal váš nákup? Boli ste spokojní so službami online obchodu? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor pod článkom.

Arazoo.sk skúsenosti

Arazoo.sk recenzie

Arazoo.sk hodnotenie