Akvariumonline.sk – recenzie a skúsenosti

Všetko potrebné pre vaše akvárium nájdete v ponuke tohto predajcu. Akvariumonline.sk predáva okrem živých rýb aj všetko nevyhnutné pre založenie akvária. Samotné akváriá si môžete vybrať podľa objemu od 10 až nad 375 litrov. Odborný personál vám ochotne poradí s výberom aj online.

V rámci ponuky nájdete všetko potrebné vrátane akváriovej techniky – filtre, filtračné médiá, čerpadlá, ohrievače, zdroje kyslíka, CO2 do akvária alebo osvetlenie. V ponuke nechýbajú ani dekorácie, krmivo, rôzne prípravky a liečivá pre ryby alebo úpravu vody v akváriu. Rovnako tak si môžete zakúpiť všetko potrebné pre vaše terárium, vrátane jeho samotného. Vybavenie pre jazierka, piesky, dekorácie a ostatné vybavenie. Akvariumonline.sk ponúka zákazníkom viac ako 20 rokov skúseností.

Čo sa nám páči

Oceňujeme takisto aktívnu online chatovaciu podporu, ktorá ochotne a odborne pomôže s výberom. Zákazník má na výber z viacerých možností dopravy tovaru na adresu alebo na Z-Point či do Z-Boxu (Packeta). Osobný odber (Petrovice) je možný bez doplatku. Dopravu zadarmo získa zákazník, ktorého suma nákupu presiahne 99 €. Dostupné sú viaceré možnosti platby vrátane online platenia platobnou kartou. Páči sa nám veľmi široká škála produktov, ktoré predajca ponúka. Takisto pri produktoch uvádza, či sú skladom alebo je stanovená približná doba doručenia. Pozitívom sú veľmi dobré hodnotenia predajcu a celková spokojnosť s obchodom.

Čo by mohlo byť lepšie

Nákupný proces v e-shope akvariumonline.sk je prehľadný, bezpečný a komfortný. Spotrebiteľovi predajca poskytuje adekvátnu kvalitu a optimálne podmienky pre kvalitný online nákup. Cena za doručenie kuriérom na adresu je oproti niektorým konkurentom vyššia.

Doprava zadarmo nad 99 €
Kuriér na adresu od 4,80 €
Osobný odber zadarmo
Zásielkovňa Z-box 4,20 €
Zásielkovňa výdajné miesto 4,20 €
Parcelshop (GLS, SPS, DPD...) nie
Platba kartou online áno
Platobné brány Payout
Platba prevodom na účet áno
Platba na dobierku áno
Poplatok za dobierku 1,00 €
Google Pay nie
Apple Pay nie
PayPal nie
Vernostný program nie
Overený e-shop – Heureka áno
Hodnotenie na Heureka.sk 4,9
Priemerný čas dodania tovaru (v dňoch) 2,8
Online chat áno
Kamenná predajňa áno (Petrovice)
Doba na vrátenie tovaru do 14 dní
Vrátenie tovaru poštou áno
Vrátenie tovaru na kamennú predajňu áno
Vrátenie tovaru kuriérom áno

Vaše skúsenosti a recenzie

Celková spokojnosť so službami predajcu je veľmi vysoká. Zákazníci do veľkej miery nákup v tomto e-shope odporúčajú aj na základe dotazníka spokojnosti. Za najväčšie tri pozitíva považujú rýchle doručenie, dobrú komunikáciu a profesionalitu personálu. Taktiež sa im páči výber tovaru a bezpečné doručenie aj citlivého tovaru. Negatívne recenzie súvisia s meškaním objednávky alebo dodaním poškodeného tovaru. Ako sa vám páčil nákup v internetovom obchode akvariumonline.sk? Prišiel vám tovar nepoškodený? Boli ste spokojní s dĺžkou dodania? Vaše skúsenosti, názory a poznatky môžu ostatným čitateľom pomôcť rozhodnúť sa pre bezpečný a pohodlný nákup. Zapojte sa do diskusie pod článkom.

Akvariumonline.sk skúsenosti

Akvariumonline.sk recenzie

Akvariumonline.sk hodnotenie